Používaním stránok prevádzkovaných BAU holding - rodinné domy, s. r. o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

SúhlasímViac info
INFOLINKA 0800 887 887
Dom Snov
Poslať katalóg Cenník

Najnižšia cena

Navštíviť vzorový dom

Spoločnosť BAU holding, s.r.o. prostredníctvom projektu DOM SNOV ponúka možnosť získať nízkoenergetický montovaný dom za skutočne výnimočne atraktívnu cenu už od 39.999 Eur s DPH.Ide o najnižšiu možnú cenu, za akú je možné realizovať plnohodnotný nízkoenergetický, rodinný, montovaný dom na kľúč. v kompletnej výbave vrátane všetkých súčastí rodinného domu a pritom s použitím výhradne najkvalitnejších moderných konštrukčných materiálov, overených slovenských výrobcov a dodávateľov jednotlivých súčastí a vybavenie pre rodinný montovaný dom. Maximálne priaznivú cenu sme dosiahli optimalizáciou výroby, zefektívnením jednotlivých procesov, znížením režijných a vedľajších nákladov v dôsledku rýchlosti výstavby a unifikáciou výsledného produktu pri zachovaní maximálnej variability výbavy.

GARANTUJEME NAJNIŽŠIU CENU NA SLOVENSKOM TRHU, garancia platí výhradne pre rovnaký určený rozsah štandardnej výbavy.

Cena pre nízkoenergetický, rodinný, montovaný dom na kľúč je už od : 396 EUR za m2 . Cena je uvedená za m2 celkovej zastavanej plochy rodinného montovaného domu.